Zahradní nábytek

Zahradní nábytek vyrábíme již od roku 1994.

Kovový zahradní nábytek firmy LUKIKOVO je tou nejlepší volbou pro Vaše terasy, balkony, jiná venkovní posezení a zimní zahrady. Kovový zahradní nábytek se vyznačuje svou trvanlivostí bez jakékoli údržby. Vybrat si můžete nábytek zcela kovový nebo s dopňky z akátového dřeva jež patří mezi nejvhodnější dřeviny pro toto použití.

Kovový zahradní nábytek je minimálně náročný na údržbu, je velmi stabilní a pevný. Jeho povrch se nemusí nijak ošetřovat, stačí jej v případě potřeby omýt mýdlovou vodou a opláchnout zahradní hadicí. Kovové části jsou opatřeny odolnou vypalovanou plastovou práškovou barvou. Tato speciální barva je UV odolná. Ani letní slunce její povrch nerozpálí, pouze jej ohřeje na maximální teplotu 36°C.

Použité akátové dřevo na područkách a opěrkách zahradního nábytku LUKIKOVO má unikátní vlastnosti. Je to proto, že akát je tvrdý a odolný, a přesto pružný a málokdy se v něm objevují trhliny.

Využijte pohodlí domova a zahradní nábytek nakupujte přes internet, ptejte se nás, pište nám, telefonujte. Rádi poradíme, poskytneme informace.

Kvalitní zpracování

Díky výbornému technickému zázemí vyrábíme produkty nejvyšší kvality a v krátkém časovém intervalu. Zpracování je založeno na vysoké odbornosti a specializaci pracovníků. K výrobě samotné je využíváno strojní vybavení moderních technologií.


Reference

Restaurace U Hanuša

Restaurace U Hanuša

Jídla tradiční české kuchyně, minutky, teplé i studené nápoje v Bystřici pod Hostýnem.
Restaurace u Janů

Restaurace u Janů

Nabídka mezinárodní kuchyně, ryb, drůbeže i specialit z čerstvé zvěřiny v restauraci s kapacitou 170 míst, zahrádkou a výhledem na hrad Karlštejn.
Pivovar Groll

Pivovar Groll

V republice naprosto ojedinělý minipivovar s varnou s pevným otopem na měděné pánvi.
Restaurace Hastrmanka

Restaurace Hastrmanka

Restaurace Hastrmanka se nachází v Dětmarovicích v okrese Karviná. S rybníkem byla vybudována v roce 1978.
Hotel Alfacentrum ve Valašských Kloboukách

Hotel Alfacentrum ve Valašských Kloboukách

Město Valašské Klobouky je přirozeným spádovým místem jihovýchodního Valašska ležící v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, která je zařazena do sítě biosférických rezervací UNESCO.

Nakupujte české produkty

U nás seženete kvalitní zahradní nábytek.

Přejít do e-shopu